Teacher’s and Military Education Officer’s

Teacher’s and Military Education Officer’s

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. En. Razmi bin Abdul Razak
Director of Studies

DG52

Bahasa Melayu

2. Puan Norzila binti Ali Musa
Head of Administration & Academic Department

DG48

Malay A IB

3. En. Amir Noor Rashid bin Osman
Head of Sports & Cocurriculars Department

DG48

Bahasa Melayu

4. Cik Low Lee Ling
IBDP Coordinator

DG48

Matematik

5. En Hassim Bin Hassan

Senior Assistant of Administration & Academic Unit

DG 48 KUP Matematik Tambahan
6. En Saifol Rizal bin Zainol

Senior Assistant of Sports Unit

DG 44 PJK/Pendidikan Moral
7. Pn Intan Isma binti Munir

Senior Assistant of Cocurricular Unit

DG44 KUP

Bahasa Inggeris / English B IB

8.  En. Bakri bin Tumiran

Head Of Panitia

 DG48 KUP  Pendidikan Seni Visual/ PJK
9. En. Mahendran a/l Tholasy

Head Of Panitia

DG48 KUP Sejarah
 10.  En Ng Teck Cheong

Head of Panitia – Matematik

DG 44 KUP

 

 Matematik Tambahan
11. Pn Sharipah Ainon binti Ismail

Head of Panitia – Bahasa Melayu

DG 48 KUP

 

Bahasa Melayu

 

12. Pn Hanim Suhana binti Ismail

Head of Panitia – Fizik

DG 44 KUP

 

Fizik

 

 13.  Pn Hairunnisa binti Khalid

Head of Panitia – Kimia

DG 44 KUP

 

Kimia

 

14. Pn Norhasriah binti Abd Ghaffar

Head of Panitia – Biologi

DG 44 KUP

 

Biologi
15. Cik Rohana binti Puji Almi

Head of Panitia – Prinsip Perakaunan/Ekonomi

DG 44 KUP Prinsip Perakaunan / Ekonomi
16. En Mohd Nor Azha bin Lukman

Head of Panitia – Matematik Tambahan

DG 44 KUP Matematik Tambahan
17. En Mohd Zaid bin Talib

Head of Panitia – Pendidikan Islam

DG 44 KUP

 

Pendidikan Islam

 

18. Cik Nurhuda binti Rahmat

Head of Panitia – Bahasa Inggeris

DG 44 KUP

 

Bahasa Inggeris

 

19. Pn Hjh Nurul Emiliza binti Md Tahir

Head Of Panitia Teknologi Maklumat

DG 44 KUP

 

Teknologi Maklumat
20. May Ding Choong Lin

Head of Panitia – Pendidikan Moral

DG 48 Pendidikan Moral

 

21. En Ismail bin Zainol Abidin DG 48 KUP Bahasa Melayu/ Malay A IB
22. En Hairul Badarul Shah bin Md Hashim DG 52 KUP Bahasa Melayu

 

23. Datin Anissdza binti Buyong DG 48 KUP Ekonomi IB / Business IB
24. Cik Saw Bin DG 48 KUP Biologi / Biologi IB
25. En N. Kanesan a/l V. Nallaih DG 48 KUP Sejarah
26.  En Hamidon bin Hussein  DG 44 KUP  Bahasa Inggeris
 27.  Pn Salina binti Sulaiman DG 48 KUP Matematik
 28.  Pn Habibah binti Haji Mazlan DG 41 Bahasa Inggeris
29.  Pn Ang Kuan Yee DG 41 Kimia/Kimia IB
30. Pn Goh Pheynee DG 41 Kimia
31. Cik Koh Hooi San DG 41 Biologi
32. Pn Lee Ai Nie DG 41 Matematik/Matematik IB
 33.  Pn Lee Chai Yuen DG 41 Matematik
 34. En Mohammad Fahrulrazi  bin  Abd Manaf  DG 41 Fizik / Fizik IB
 35.  En Muhammad Sanjay bin Paramarie  DG 41 Matematik / CAS IB
 36.  Pn Noor Fariza binti Abdul Malek DG 41  Fizik
 37.  Pn Nurul Akmah binti Ismail DG 41  Bahasa Melayu
38. En Wan Mohd Hadafi bin Ab Rahman DG 41 Matematik
39. Pn Zubaidah binti Zakaria DG 41 Pendidikan Islam
40. En Zulkhairiey bin Ahmad DG 41 Fizik
41. En Amzar Nasruddin bin Azman DG 41 Bahasa Melayu/ Visual Art IB
42. Pn. Shuhaidah Binti Hamzah DG 41 Biologi
43. En. Maniarasu A/L Supramaniam DG 41 Sejarah
44. Nor Zulaikha Binti Fozilan DG 41 Bahasa Melayu
45. Ahmad Safwan bin Mohamad DG 41 Matematik
46. Noor Liyana binti Shamsudin DG 44 Fizik
47. Mohd Hazman Jazimin bin Saad DG 44 Matematik
48. Lee Poh Ching DG 48 Matematik Tambahan
49. Masturina binti Awi DG 41 Ekonomi Rumah Tangga
50. Nadzirah binti Ahmad DG 41 Kimia
51. Rozhila binti Ismail DG 44 Kaunselor
52. Muhammad Helmi bin Abdul DG 41 Pendidikan Islam
53. Mohd Hasrul bin Mohd Asri DG 41 Pendidikan Islam
54. Premalatha a/p Raman@Ragavan DG 48 Bahasa Inggeris

PEGAWAI PENDIDIKAN TENTERA

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. Lt Kol Dr Azri bin Mokhtar@Ahmad Pegawai Kanan Pendidikan Tentera Pendidikan Moral
2. Mej Herny Sharmila bt Ayob OC CHARLIE
ZA20
Bahasa Melayu
3. Mej Khairil Hakimin bin Ismail OC GOLF
ZA20
Sejarah
4. Mej Khairul Soffry bin Borhan OC BRAVO
ZA20
Kimia, Sains
5. Mej Mohd Nazeri bin Noor OC ECHO
ZA20
Pendidikan Jasmani
6. Mej Noranaliza bt Puteh Yahya OC ALPHA
ZA20
Kimia, Sains
7. Mej Norli bt Mohd Noor OC DELTA
ZA20
Matematik/Teknologi Maklumat
8. Mej Wan Norkihan bin Hj Wan Abdullah OC HOTEL
ZA20
Matematik
9. Lt M Malimdimar bin Ladjasal OC FOXTROT
ZA15
Matematik