Pegawai Akademik Awam & Tentera

PEGAWAI PENDIDIKAN SISWAZAH (PPPS) DI MTD

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. Tn. Hj. Razmi bin Abdul Razak
Pengarah Pengajian

DG52

Bahasa Melayu

2. Dr. Nursham Binti Abdul Aziz
Ketua Jabatan Pentadbiran dan Akademik

DG48

Bahasa Melayu

3. Tn. Hj. Ismail Bin Zainol Abidin
Ketua Jabatan Sukan dan Kokurikulum

DG 48

Bahasa Melayu

4. Cik Low Lee Ling
Penyelaras IB

DG 52 KUP

Matematik / TOK IBDP

5. En. Hassim bin Hassan
Ketua Unit Pengurusan Akademik

DG 52 KUP

Matematik Tambahan

6. En. Bakri Bin Tumiran
Ketua Unit Pengurusan Pentadbiran
DG 48 KUP Pendidikan Seni
7. En. Saiful Rizal Bin Zainol
Ketua Unit Pengurusan Sukan
DG 44 KUP Pend. Jasmani dan Kesihatan
8. Pn Intan Isma binti MunirEn Saiful
Ketua Unit Pengurusan Kokurikulum
DG 48 KUP Bahasa Inggeris / English B IB
9. En. Muhammad Sanjay Bin Paramarie – Penyelaras SII DG44 KUP Matematik
10 En Hamidon Bin Hussein
Koordinator Cawangan Akademik
DG 48 KUP Bahasa Inggeris
11 Pn. Rozhila Binti Ismail DG 44 KUP Kaunselor
12 En. Mahendan a/l Tholasy
Ketua Panitia Sejarah (Guru Cemerlang)
DG 48 KUP Sejarah
13 En Hairul Badarul Shah bin Md Hashim DG52 KUP Bahasa Melayu
14 Cik Saw Bin DG 52 KUP Biologi IBDP
15 En N. Kanesan a/l V. Nallaih
Guru Sejarah
DG 48 KUP Sejarah
16 Pn Lee Poh Ching
Guru Matematik Tambahan
DG 48 KUP Matematik Tambahan
17 En. Viswanandam a/l Subramaniam DG 52 KUP Sejarah
18 Pn Premalatha a/p Raman@Ragavan
Guru Bahasa Inggeris
DG 48 KUP Bahasa Inggeris
19 En. Mat Rahim Bin Yom
Guru Bahasa Inggeris
DG 48 KUP Bahasa Melayu
20 Pn. Salina binti Sulaiman
Guru Matematik
DG 48 KUP Matematik
21 Pn Sharipah Ainon binti Ismail DG 48 KUP Ketua Panitia Bahasa Melayu
22 Pn May Ding Choong Lin
Ketua Panitia Pendidikan Moral
DG 48 KUP Pendidikan Moral
23 Pn Nor hasriah binti Abd Ghaffar
Ketua Panitia Biologi
DG 48 KUP Biologi
24 Pn Hajah Nurul Emiliza binti Md Tahir
Ketua Panitia Teknologi Maklumat
DG 48 KUP Teknologi Maklumat
25 Cik Hajah Rohana binti Puji Almi
Ketua Panitia Prinsip Perakaunan/Perniagaan
DG 48 KUP Prinsip Perakaunan/ Ekonomi
26 En. NG Teck Cheong DG 48 KUP Mate.Tambahan/ Perakaunan
27 Datin Anissdza binti Buyong
Guru Business IBDP
DG 48 KUP Business IBDP/ Perakaunan
28 Pn. Norazlinda Binti Mohd Darby DG 44 KUP Sains/Matematik
 29  En. Eugene Mark Morais  DG 44 KUP Bahasa Inggeris
30 Pn Zubaidah binti Zakaria
Guru Pendidikan Islam
DG 44 KUP Pendidikan Islam
31 En. Mohd Zaid bin Talib
Ketua Panitia Pendidikan Islam
DG 44 KUP  Pendidikan Islam
32 Pn Munira binti Abdul Aziz
Guru Bahasa Inggeris
DG 44 KUP Bahasa Inggeris
33 Pn Habibah binti Haji Mazlan
Guru Bahasa Inggeris
DG 44 KUP Bahasa Inggeris
34 En Zulkhairiey bin Ahmad
Ketua Panitia Fizik
DG 44 KUP Fizik
35 Pn Noor Fariza binti Abdul Malek
Guru Fizik
DG 44 KUP Fizik
36 En Mohd Hazman Jazimin bin Saad
Ketua Panitia Matematik 
DG 44 KUP Matematik
37 En Mohd Nor Azha bin Lukman
Ketua Panitia Matematik Tambahan (Guru Cemerlang)
DG 44 KUP Matematik Tambahan
38 Pn Hairunnisa binti Khalid
Ketua Panitia Kimia (Guru Cemerlang)
DG 44 KUP Kimia
39 En Wan Mohd Hadafi bin Ab Rahman
Guru Matematik / Matematik Tambahan
DG 44 KUP Matematik
40 En Amzar Nasruddin bin Azman
Guru Bahasa Melayu / Visual Art IBDP
DG 44 KUP Bahasa Melayu / Visual Art IBDP
41 Pn Noor Liyana binti Shamsudin
Guru Fizik
DG 44 KUP Fizik
42 Pn Lee Ai Nie
Guru Mathematic HL IBDP
DG 44 KUP Matematik IBDP
43 Pn Goh Pheynee
Guru Kimia
DG 44 KUP Kimia
44 Pn Koh Hooi San
Guru Biologi
DG 44 KUP Biologi
45 Pn Lee Chai Yuen
Guru Matematik Tambahan
DG 44 KUP Matematik Tambahan
46 Pn Ang Kuan Yee
Guru Chemistry IBDP
DG 44 KUP Chemistry IBDP
47 Cik Nurul Hanim binti Ismail
Guru Kimia
DG 44 KUP Kimia
48 Pn Nurul Akmah binti Ismail
Guru Bahasa Melayu
DG 41 Bahasa Melayu
49 En Mohammad Fahrulrazi  bin  Abd Manaf
Guru Physic IBDP
DG 41 Fizik / Physic IBDP
50 Pn Nor Zulaikha Binti Fozilan
Guru Bahasa Melayu / Malay A IBDP
DG 41 Bahasa Melayu
51 Cik Masturina binti Awi
Guru Economic IBDP / Pengajian Perniagaan
DG 41 Ekonomi Rumah Tangga
52 En Muhammad Helmi bin Abdul
Guru Pendidikan Islam
DG 41 Pendidikan Islam
53 En Mohd Hasrul bin Mohd Asri
Guru Pendidikan Islam
DG 41 Pendidikan Islam
54 Pn Nadzirah binti Ahmad
Guru Kimia
DG 41 Kimia
55 En Ahmad Safwan bin Mohamad
Guru Mathematic SL / CAS IBDP
DG 41 Mat. Tambahan / CAS IBDP
56 En. Chong Chi Han
Guru Fizik
DG 41 Fizik

PEGAWAI PENDIDIKAN TENTERA

Bil Nama Gred Jawatan Subjek
1. Mej Noranalyza Binti Puteh Yahaya (3007690) Pegawai Kanan Pendidikan Tentera Pendidikan Moral
2. Mej Zanita Binti Ishak OC CHARLIE
ZA20
Sejarah
3. Mej Khairil Hakimin bin Ismail OC GOLF
ZA20
Sejarah
4. Mej Khairul Soffry bin Borhan OC BRAVO
ZA20
Kimia, Sains
5. Mej Mohd Nazeri bin Noor OC ECHO
ZA20
Pendidikan Jasmani
6. Mej Noranaliza bt Puteh Yahya OC ALPHA
ZA20
Kimia, Sains
7. Mej Norli bt Mohd Noor OC DELTA
ZA20
Matematik/Teknologi Maklumat
8. Mej Wan Norkihan bin Hj Wan Abdullah OC HOTEL
ZA20
Matematik
9. Lt M Malimdimar bin Ladjasal OC FOXTROT
ZA15
Matematik