Teacher’s and Military Education Officer’s

Teacher’s and Military Education Officer’s

Bil. Nama Gred Jawatan Subjek
1. Tn. Hj. Razmi bin Abdul Razak
Director of Studies

DG54

Bahasa Melayu

2. Dr. Nursham Binti Abdul Aziz
Head of Administration & Academic Department

DG52

Malay A IB

3. Tn. Hj. Ismail Bin Zainol Abidin
Head of Sports & Cocurriculars Department

DG48

Bahasa Melayu

4. Cik Low Lee Ling
IBDP Coordinator

DG 54 KUP

Matematik

5. En Hassim Bin Hassan

Senior Assistant of Administration & Academic Unit

DG 54 KUP Matematik Tambahan
6. En. Saiful Rizal Bin Zainol
Ketua Unit Pengurusan Pentadbiran
DG 48 KUP Pendidikan Seni
7. Pn. Hairunnisa Binti Khalid

Ketua Unit STEM, Innovation & Invention / Guru Cemerlang

DG 44 KUP Kimia
8. Dr. Norazlinda Binti Mohd Darby

Ketua Unit R&D

DG 48 KUP Sains/Matematik
9. En Hamidon Bin Hussein

Senior Assistant of Sports Unit

DG 48 KUP PJK/Pendidikan Moral
10. Pn Intan Isma binti Munir

Senior Assistant of Cocurricular Unit

DG48 KUP

Bahasa Inggeris / English B IB

11. En Bakri bin Tumiran
Koordinasi Pentadbiran

DG52 KUP

Bahasa Inggeris

12. Pn. Rozhila Binti Ismail Kaunselor

DG48 KUP

Bimbingan Kaunseling

13. En. Hairul Badarul Shah Bin Md Hashim

DG54 KUP

Bahasa Melayu

14. Cik Saw Bin

DG54 KUP

Biology IBDP

15. En. N. Kanesan a/l V.Nallaih

DG54 KUP

Sejarah

16. Pn. Lee Poh Ching

DG54 KUP

Matematik Tambahan

17. Pn. Salina binti Sulaiman

DG52 KUP

Matematik

18. Pn. Sharifah Ainon Binti Ismail

DG52 KUP

Bahasa Melayu

19. Puan Premalatha a/p Raman@Ragavan

DG48 KUP

Bahasa Inggeris

20. En. Mat Rahim Bin Yom

DG48 KUP

Bahasa Melayu

21. Puan May Ding Choong Lin

DG48 KUP

Pendidikan Moral

22. Puan Nor Hasriah Binti Abd Ghaffar

DG48 KUP

Biologi

23. Puan Hjh. Nurul Emiliza Binti Md Tahir

DG48 KUP

Teknologi Maklumat

24. Cik Hjh. Rohana binti Puji Almi

DG48 KUP

Prinsip Perakaunan

 25.  En Ng Teck Cheong

Head of Panitia – Matematik

DG 44 KUP

 

 Matematik Tambahan/Perakaunan
26. Datin Anissdza Binti Buyong DG 48 KUP Business IBDP / Perakaunan
27. En. Eugene Mark Morais DG 48 KUP Bahasa Inggeris
 28. En Mohd Zaid bin Talib

Head of Panitia – Pendidikan Islam

DG 44 KUP Pendidikan Islam
29. Puan Munira binti Abdul Aziz DG 44 KUP Bahasa Inggeris
 30.  Puan Hjh. Habibah Binti Haji Mazlan DG 44 KUP Bahasa Inggeris
31. En. Zulkhairiey Bin Ahmad DG 44 KUP Fizik
32. Puan Noor Fariza binti Abdul Malek DG 44 KUP Fizik
33. En. Mohd Hazman Jazimin Bin Saad DG 44 KUP Matematik
 34.  En. Mohd Nor Azha Bin Lukman Guru Cemerlang DG 44 KUP  Matematik Tambahan
35. En. Wan Mohd Hadafi Bin Wan Abd Rahman DG44 KUP Matematik
36. En. Amzar Nasrudin Bin Azman DG44 KUP Bahasa Melayu/ Visual Art IBDP
37. Puan Noor Liyana binti Shamsudin DG44 KUP Fizik
38. Puan Lee Ai Nie DG44 KUP Mathematic IBDP
39. Puan Koh Hooi San DG44 KUP Biologi
40. Puan Lee Chai Yuen DG44 KUP Matematik Tambahan
41. Puan Ang Kuan Yee DG44 KUP Chemistry IBDP
42. Cik Nurul Hanim Binti Ismail DG44 KUP Kimia
43. Puan Nurul Akmah Binti Ismail DG44 KUP Bahasa Melayu
44. En. Mohammad Fahrulrazi Bin Abd Manaf DG44 KUP Fizik/Physic IBDP
45. En. Mohd Ali bin Abd Manaf DG44 KUP Sejarah
46. Puan Norsuhaili Binti Sapon DG44 KUP Tasawwur/Pendidikan Islam
47. Cik Shua Yee Shion DG44 KUP Kimia
48. Puan Nor Zulaikha Binti Fozilan DG41 Bahasa Melayu/ Malay A IBDP
49. Cik Masturina Binti Alwi DG41 Economic IBDP
50. En. Muhammad Helmi Bin Abdul DG41 Pendidikan Islam
51. En. Mohd Hasrul Bin Mohd Asri DG41 Pendidikan Islam
52. Puan Nadzirah Binti Ahmad DG41 Kimia
53. En. Ahmad Safwan Bin Mohamad DG41 Matematik Tambahan/ CAS IBDP
54. En. Chong Chi Han DG41 Fizik/Physic IBDP

PEGAWAI PENDIDIKAN TENTERA

Bil Nama Gred Jawatan Subjek
1. Mej Shaiful Azni Bin Hj Sahran Pegawai Kanan Pendidikan Tentera DGZ46
2. Mej Khairil Hakimin Bin Ismail Pegawai Pendidikan Tentera DGZ46 Sejarah
3. Mej Mohd Fauzi Bin Ismail Pegawai PendidikanTentera DGZ46  Bahasa Melayu
4. Mej Zanita Binti Ishak Pegawai PendidikanTentera DGZ46  Sejarah
5. Mej Amir Azmi Bin Amir Nordin Pegawai PendidikanTentera DGZ46 Matematik
6. Mej Shahfizal Bin Khairudin Pegawai PendidikanTentera DGZ46  ICT
7. Mej Siti Fatimah Binti Hj Muhammad Salim Pegawai PendidikanTentera DGZ46 Biologi
8. Kapt Zul Shamri Bin Zakaria Pegawai PendidikanTentera DGZ46 Bahasa Inggeris
9. Lt M Noorashikin Binti Zakaria Pegawai PendidikanTentera DGZ46 Matematik